| ZCXCV a întrebat:

Ce jocuri merg pe Nokia Asha 302 sau Nokia c3?
Fundahappy
Ps:

2 răspunsuri:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Buna! si eu am avut Nokia C3, pentu a lua jocuri iti trebuie internet pe telefon si intri pe magazin ovi si gasesti acolo ceva jocuri. nu sunt foarte distractive ca cele de pe un telefon cu android, dar sunt bune cand te plictisesti. cele mai multe erau de exemplu sa gasesti o comoara sau ceva asemanator. mult succes!

| Marius_Valentin_Iftimie_1998 a răspuns:

Pe Asha 302 ar trebui sa mearga mai multe jocuri, deoarece are un procesor mai puternic.
Jocuri: Sims 3
Need for Speed Hot Pursuit
Asphalt 6
Plants vs Zombies
Texas Hold'em Poker 3
Modern Combat 4
Gangstar Rio
Assasin's Creed (II, Brotherhood, III, Revelations)
GT Racing 2
Si multe altele...
PS: Nu te astepta la o grafica stralucita