| AnOnImUl321123 a întrebat:

Salut TPU
Ce nume as putea sa imi pun pentru canalul meu in YouTube?
Prima data mi-am pus VideoX98 dar am apelat pe acest site si ati spus ca nu e bun, apoi l-am schimbat in Fire GamesS dar nici asta nu imi prea place straight face Numele meu e Paul dar nu as vrea sa imi pun chiar numele meu, as vrea ca numele sa fie cat mai original (si stiu ca daca vreau sa fie original va trebui sa ma gandesc eu la un nume din moment ce mie imi trebuie) dar nu imi vine nimic in minte acuma. Am vrut sa imi pun numele de MordoGamer (pentru ca despre asta e vorba, despre gameplay-uri, de acolo si gamer, iar mordo e pentru ca imi place desenele ala Regular Show). Ce sugestii aveti? As vrea sa prinda repede numele si sa nu fie prea complicat de cautat pe youtube, adica sa nu imi dati sugestii gen "MoRdYg@mM3R sau mordo847389" nu e musai cu mordo dar sa fie ceva simplu si luterele sa nu se repete, ca daca imi spuneti un nume ca " PaAulGammer" (sa zicem) cum literele se repeta, atunci cand cineva m-ar cauta, ar scrie direct paulgamer, fara 2 de a sau 2 de m, si l-ar trimite la alt canal de youtube nu la al meu. Ce sugestii aveti?
Cat mai multe nume (nu neaparat din Regular Show, ce am zis erau doar sugestii + ca sunt multi youtub-eri cu aceleasi nume)
Funda pentru raspunsuri utile si cat mai multe exemple big grin
Multumesc tuturor!
PS: Am 2 subscriberi pentru ca nu am inceput de mult in youtube deci nu are nimic daca imi schimb numele, in caz ca imi spuneti ca dupa nu ma vor mai gasi oameni tongue )
As vrea sa am un nume deala cu care sa ma recunoasca lumea, nu FireGamesS, daca sa zicem ajung cunoscut cu acel nume, ma va striga lumea "fire"? Nu imi place. ceva mai simplu, din anime ceva dar care sa prinda repede la lume big grin
Fac gameplay-uri, in caz ca intrebari happy
FUNDA!

1 răspuns:
| iGoxi a răspuns:

Paul-sKyGaminG
Funda? happy