| babiku11 a întrebat:

cine imi poate spune cum sa imi activez netu pe telefon pentru 24 ore? sunt pe vodafone si am cartela big grin FUNDA!

1 răspuns:
| Cosmii_SoWhat_1999 a răspuns:

Salut!
Internetul pe telefonul mobil ti-l poți activa sunând la un cod, pe care ti-l trimit operatorii Vodafone printr-un sms, imediat ce ți-ai activat minutele si internetul la ei, daca nu te descurci, cel mai bine e sa te duci la un Magazin si sa rogi un Operator Vodafone să-ți activeze internetul pe telefon. Sper ca ti-am fost de folos. Funda? :3