| feraryyy78 a întrebat:

cine joaca pe pokerstars, trebuie neaparat sa bagi bani in cont ca sa poti juca sau poti sa joci pe site si mese cu bani virtuali?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

"PokerStars este cel mai mare site de poker din lume. Având peste 50 de milioane de membri şi mai multe mese gratuite decât oricare alt site, PokerStars este locul potrivit pentru a învăţa cum să joci şi pentru a-şi exersa cunoştinţele de poker. Descarcă softul nostru şi joacă gratis azi."
Sursa: http://www.pokerstars.net/ro/

Concluzia o poti trage si singur.