| Mihai78 a întrebat:

Salut tpu.cine poate afla loghinul si parola de pe odnoklassniki.ru..poate sa-mi spuna cum o pot face si eu.sau cel putin sa afle si sa mi-a spuna.este foarte important pentru mine. daca ceva pot sa platesc o anumita suma pentru a afla loghinul si parola la un profill.

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

Salut. Am avut un profil de odnoklassniki care mi-a fost furat, adica mi s-a aflat parola si loginul, stiu ca poti trimite un link dupa care fiind accesat, datele profilului dat iti sunt trimise pe gmail. O sa incerc sa aflu mai multe si sa te ajut.