| MihaiPescaru a întrebat:

cine stie cum sa bagi jocuri pe telefon mobil pe "motorola z3" mai degraba dati-mi un id. multumesc

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Intri frumusel pe http://www.zedge.net/ selecteze ce mobil ai tu in dreapta sus si iti alegi ce vrei.Ringtones,Themes,Wallpapers,Games,Txt,Videos! Compatibile cu telefonul tau!

| OnutsaXD a răspuns:

Eu am bagat pe telefon mario prin simpla copiere de pe PC pe telefon(in orice fisier, dar nu il pune in imagini), dar am mai luat alte jocuri si am facut la fel dar n-a mers. Trebuie sa intri la jocuri si aplicatii apoi sa te duci la instalare noua si sa selectezi jocul dorit.