| criss29 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi de liceu? Ar trebui sa merg cu parintii? Ar trebui sa iau flori dirigintei/dirigentelui? Multumesc! big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionut2807 a răspuns:

Foarte bun raspunsul lui TuDorEL96..intr-adevar pentru o prima impresie buna in fata dirigintei e super ok sa duci un buchet cu flori..eu de exemplu am luat flori in clasa a9-a si am avut diriginte pana la urmalaughing) si parintii tai nu prea au ce face acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Si eu am prima zi de liceu si sunt incantata de cum sa ma imbrac dar de colegi nu ca ii cunosc! laughing) Eu mi-am ales o fusta de la New Yorker neagra deasupra genunchilor o camasa alba cu guler rotund simpla o pereche de tenisi verzi gen conversii si o geanta pe umar neagra! Important e sa fie ceva alb sus adica o camasa sau un tricou ca sa dai impresie buna iar jos nu conteaza! blugi negri sau albastri si de ce nu fusta! esti fata profita de asta! Fusta neagra neaparat!