| criss29 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi de liceu? Ar trebui sa merg cu parintii? Ar trebui sa iau flori dirigintei/dirigentelui? Multumesc! big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Si eu am prima zi de liceu si sunt incantata de cum sa ma imbrac dar de colegi nu ca ii cunosc! laughing) Eu mi-am ales o fusta de la New Yorker neagra deasupra genunchilor o camasa alba cu guler rotund simpla o pereche de tenisi verzi gen conversii si o geanta pe umar neagra! Important e sa fie ceva alb sus adica o camasa sau un tricou ca sa dai impresie buna iar jos nu conteaza! blugi negri sau albastri si de ce nu fusta! esti fata profita de asta! Fusta neagra neaparat!

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut2807 a răspuns:

Foarte bun raspunsul lui TuDorEL96..intr-adevar pentru o prima impresie buna in fata dirigintei e super ok sa duci un buchet cu flori..eu de exemplu am luat flori in clasa a9-a si am avut diriginte pana la urmalaughing) si parintii tai nu prea au ce face acolo.