| M_Andrei_FcSb_1999 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac in prima mea zi de liceu? happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu exista o imbracaminte specifica. In prima zi, fiecare isi etaleaza hainele bune. Eu iti recomand doar sa te imbraci frumos si decent. Un tricou sau o camasa, o pereche de blugi si niste adidasi ar fi de ajuns.

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu ii pasa nimanui ce haine porti tu in prima zi, nici tie nu ar trebui

| Sociopat a răspuns:

Tricou simplu, pantaloni trei sferturi daca e cald si niste tenesi

| anonima0101 a răspuns:

Http://cdn.allshops.ro/......078321.jpg
Asa o sa atragi toate privirile, garantez.

| CarinaElena a răspuns:

Cu uniforma. Daca nu ai, cat mai business ca sa faci o parere buna.