| yRossellay a întrebat:

In prima zi de liceu voi ati dus flori dirigintei? ( Am vazut scris pe o foaie ca am diriginta, dar nu o cunosc) Voi ce spuneti, ar trebui sa iau flori?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt perfect de acord cu Cry dar astazi am dus in semn de linguseala legata de eprubeta sparta pe care n-am cumparat-o nici acum...

| William a răspuns:

E frumos sa ii iei flori dar nu e obligatoriu.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am adus în prima zi de liceu happy și cred că e frumos să aduciwinking nu contează dacă e profesoară sau profesor.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

N-am dus niciodata flori nimanui. Mi se pare de prost gust.

| Radu284 a răspuns:

E optional, eu nu am adus niciodata.

| TerenteFTW a răspuns:

Depinde si cum e diriginta ta si cum nu ai de unde sa stii asta.du si tu 1 buchet doar in prima zi...eu doar atunci am dus

| Adriano69 a răspuns:

In prima zi nu se dau flori, din cate stiu eu laughing Se dau atunci la sfarsit de an sau cand sunt ocazii speciale. Dar daca tu vrei neaparat sa-i aduci flori, ai face o impresie buna happy Succes pe maine!