| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU cum credeti un baiat poate iubi la virsta de 16 ani ,poate tine la o fata?sau inca la asa virsta sunt cu capu in nori?

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poate iubi si la 16 ani, de ce nu? e, baietii sunt cu capul in nori si la 20 si uneori chiar si la 30, de aceea au nevoie de o fata langa ei care sa ii aduca cu picioarele pe pamant!

| Ana94 a răspuns:

Se poate dar la vârsta asta ei sunt mai mult cu capul în nori pentru că ei încep să se descopere pe ei înşişi şi încearcă şi ei să-şi dea seama ce vor.Din experienţa mea am constatat că majoritatea băieţilor de 16 ani nu prea ştiu nici ei ce vor de la o fată.Ba o iubeşte, ba după aia îi zice că vrea să rămână prieteni şi după aia se mai uită după ea.Dar acum depinde de personalitate că nu toţi sunt aşa.Sunt şi băieţi mai liniştiţi, mai visători, mai romantici care atunci când ţin la o fată chiar ţin la ea.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu capu.n nori vom fi mereu pana vom muri
asa suntem noi, vesnic niste copii laughing care se joaca, doar ca odata cu varsta jucariile devin tot mai scumpe. de ex acum pana la 18 ani numai telefoane si pc.uri, apoi incepem cu masinile si tot asa
da un baiat poate iubi la 16 ani, de ce nu?
depinde de personalitatea lui

| Raulee a răspuns:

Un baiat poate iubii si la 10 anii depinde de cat este de matur si prin cate a trecut