| Antonyo99 a întrebat:

Cum intru in top15 in cs?

Răspuns Câştigător
| ionutz38 a răspuns:

Pai poti in multe feluri de exemplu faci multe killuri sau iti descarci "badboy"si inainte sa pornesti cs intri in badboy apoi joci cs si ai hack si ii iei si pe cei mai buni!

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cred ca te referi la /top15, pe un anumit server. E simplu. La classic mod-ul (ct vs terrors), fa cele mai multe kill-uri, adica impusca-i pe toti, cum s-ar zice si asa ajungi in top.

| Pain03 a răspuns:

Depinde de scor si depinde cum joci tu, sunt servere care intri intr-o zi in top, si sunt servere in care intri in cateva saptamani in top, Incearca sa acumulezi mai multe killuri decat deathuri gen +300.

| DifferentBoy a răspuns:

Daca nu prea le ai, intra pe un sv gol, pune un tatuaj pe perete si incerca sa tragi in al si sa nu iasa nici un glont in afara lui(trage cel putin de la 50 m)