| Nicorescu_Paty_1999 a întrebat:

Cum iti dai seama ca cel pe care il placi te uraste?

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Prin comportament happy

| IsabelaIssa a răspuns:

Sunteti copii, si vorbiti de ura. Ce urat! La varsta voastra nu ar trebui sa cunoasteti sentimentul asta. Daca un baiat nu iti da atentie poate ca pur si simplu nu te place, nu inseamna ca te uraste. Daca e ura atunci te injura, nu te suporta in preajma lui.

| neca a răspuns:

Daca nai niciun interes comun cu el s-ar putea sa nu te placa dar nu cred ca te uraste

| TommoGirl a răspuns:

Il intrebi direct!

| pHoNnNe a răspuns:

Iti dai seama dupa felul in care se comporta cu tine happy, de felul cum ti se adreseazahappy