| strudelscumpicul427 a întrebat:

cum pot dezactiva actualizarea automata a aplicatiilor de pe telefon? Ma streseaza de fiecare data cand ma conectez la wi-fi sau internet imi incepe actualizare. Un raspuns bun si detaliat primeste funda.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Conecteaza-te la wifi (e gratis la netcafe sau in locurile publice!) si actualizeaza o data tel. si apoi te lasa in pace. Eu mereu am respins aceasta actualizare si mi s-a stricat tel. L-am dus la Service si nu i-au facut nimic ci doar au actualizat softul! Deci, treaba cu actualizarea nu-i proasta! Actualizare inseamna noutati / imbunatatiri, deci e cool! Numai bine!