| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa strang multi bani? Vreau sa-mi cumpar un telefon Iphone5 care costa in jur la 24.00.00 lei dar parintii mei imi spun ca am deja telefon si nu imi trebuie Iphone, apropo am 15 ani

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Da paiiiiii muncesti cand ai 17 ( peste 2 ani) acum nu poti la un magazin, fabrica daca vrei sa strangi bani individual ( fara parinti) sau vinzi limonada https://www.google.ro/......ps?/search

| piticelm a răspuns:

Mai taie din zerourile alea, ca iti iei o casa cu banii aia laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

E poleit cu aur tel ala de costa 240.00?
parintii tai au dreptate, daca ai un telefon ce ai nevoie de inca unu? sa te spargi in figuri ca ai iphone?
pune mana si munceste daca vrei iphone