| Anonimul95t a întrebat:

daca avem ceva talente pe aici se poate o poezie lunga de dragoste pentru o fata, o cheama Mariana?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hei.

Daca nu te pricepi la asa ceva atunci mai bine nu te bagi... o sa-si dea seama ca nu ai facut-o tu si o sa pari penibil.

Foloseste-te de talentele pe care le ai deja daca vrei s-o impresionezi.

Daca esti deja impreuna cu fata atunci ii poti face un borcanel din acela cu notite *idee pinterest*

Care e ideea - iei cat mai multe biletele de diverse culori *gasesti hartii colorate la librarii* si scrii fel si fel de lucruri despre fata respectiva. *ex ce iti place la ea, subiecte amuzante pe care le-ati discutat, evenimente speciale*

O sa aprecieze mult mai mult asta si stii de ce? Pentru ca o sa se prinda ca a fost facuta de tine si nu ceruta de pe internet.

Succes!

| BloodyLips a răspuns:

Ce afurisit >.< Fa-i tu poezia lenesule.