| 10Bubico a întrebat:

Daca cineva comenteaza sau incepe sa vorbeasca despre tine, sa faca figuri cum este mai bine, sa te iei cu el ``in gura``, sa ii raspunzi s-au sa il ignori?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Eu de cele mai multe ori, ii ignor. Sau mai uit urat la ei dar fara sa zic nimic laughing). Oricum daca te iei un gura cu el, la un moment dat o sa foloseasca argumentul prostului, adica pumnul. Deci. mai bine lasa-l sa comenteze. Perfectul pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pici.

| YoAndreyCooL a răspuns:

Salut, metoda de a te lua in gura cu cineva cand te barfeste nu este chiar buna, deoarece asa el va sti ca tu te superi pe chestia asta, si el o va intelege ca o slabiciune a ta.
Daca face figuri sau comenteaza la tine incearca sa ii dai peste nas, sa ii dai cateva cuvinte grele (nu ma refer la injurii), ci sa il faci de rusine prin cuvinte. Sper ca te-am ajutat, daca mai ai intrebari lasale mai jos. Bafta!