| codry223 a întrebat:

dau funda. Unde pot sa gasesc elastice prentru bratarile alea din elastice...de exemplu coada de peste loom, duble etc

Răspuns Câştigător
| Antonies a răspuns:

Salut.Pai eu in oras la mine am 2 magazine numite "China" (acolo vand chinezii) eu de acolo iau este 3 lei o punga cu elastice care poti sa faci cam 15-20 din una. Dar daca nu ai magazine "China" in orasul tau poti sa intrebi la alte magazine mai "sofisticate" dar si cele mai putin "sofisticare" trebuie sa gasesti daca intrebi. Funda?

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

La magazinele in care se vand elstice de par o sa gasesti, pentru ca acele elastice sunt de fapt pentru prins parul nu pentru bratari, dar merge sa faci si bratari foarte frumoase.

| Lorenuta2000 a răspuns:

Se gasesc la librarii unde se vand elastice de par dar poti de asemenea sa comanzi de pe internet seturi mai sofisticate pentru crearea bratarilor.