| AlxGoliatH a întrebat:

de paste o sa imi cumpar un telefon nou si m-am gandit sa ma informez inainte. Bugetul meu maxim este de 700 lei.As vrea un smartphone pe care sa ma pot juca in special si care sa nu aiba lag.Deja mi-am ales cateva telefoane:
-Lg optimus black
-Lg optimus sol
-Lg l5
-Sony xperia neo l
-Samsung galaxy ace plus
-Motorola motoluxe
-Huawei ascend g300
Care credeti ca este cel mai bun telefon dintre cele de mai sus?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JulyStorm a răspuns:

Incearca-l pe asta:
http://xtreview.com/images/Sony%20ericsson%20XPERIA%20play%20phone1.jpg
Are un prieten de-al meu disperat dupa gadget-uri, si este extrem de multumit de telefonul asta. Il are de mai bine de un an si a zis ca-l pastreaza pana la moarte. :))