| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa-mi iau si eu pantofi, as vrea mai din piele.
De mentionat ca sunt din Bucuresti.
Stiti niste magazine mai bune, ceva? thinking
Dar situri?:s
Fetelor voi de unde faceti cumparaturi de obicei?
Multumesc anticipat! love struck
Dau si fundita! happy >big grin

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Sincer, nu sunt din București. Însă site-uri știu destule. :)
Dacă vrei ceva de firmă, ceva...wow... poți opta pentru site-ul www.starshiners.com deși este mai scump are are o grămadă de haine și încălțări superbe. :X
O altă varinată ar fi www.miniprix.com. Hainele sunt la reduceri de până la 80% și sunt foarte frumoase!
Nu ocoli nici siteul http://hainedama.ro/! Este foarte frumos și el. Acestea sunt preferatele mele și sper să fie în curând și ale tale. Fundă dacă te-a impresionat măcar unul! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mall, afi palace cotroceni ai destule modele.