| ChaRliE007 a întrebat:

Deci eu sunt la liceu,astazi cand am iesit m-am dus in statie la Ratb sa ma duc acasa. Mereu vad aceeasi fata de care imi place, dar nici macar nu o cunosc nu-i stiu numele si este la alt liceu si sta pe langa minelaughing Astazi in autobuz cand am intrat a venit si a stat langa mine. Isi intorcea capul si se uita spre mine, cand ma uitam si eu la ea se intorcea brusclaughing mi-a fost rusine sa vb cu ea...pff ce sa fac? imi place f mult de ea, mi-e teama sa vb

Răspuns Câştigător
| diadiana2604 a răspuns:

Vorbestei stiu ca suna ca cel mai tampit sfat dar altfel nu poti face mai nimic. incearca sa afli daca aveti ceva in comun poate o sa fi surprins poate si ea te place dar daca nu e una plina de fite nu o sa incerce ea sa vb cu tine deci fa tu primul pas. nu ai nimic de pierdut daca incerci... bafta sper ca te-am ajutat cat de cat

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Poate te mușcă.laughing
Bună. Eu sunt x, cum cine am onoarea?

| Madesz a răspuns:

,,Hey"
,,Tu ești cumva fata aia care bla bla bla vezi tu ce zici pe acolo"
,, Cum te cheama?"
Curajjjj
Doamnee
Fa-ti curaj
Nu te va intampla nimic
Garantez smug

| DaCumSaNu a răspuns:

Nu-ti fie rusine. Un simplu buna si de aici se poate construi o minunata conversatie.