| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti astazi este valentines day. Imi place de o fata din alta clasa. Nu ii pot spune direct ca o plac si asa mai departe si as dori da ii ofer niste flori. As vrea sa i le las pe banca sau la locul unde sta ea doar ca nu stiu cum sa provedez. Problema este ca avem ore de dimineata si florariile sunt inchise. Nu stiu ce sa fac? Ar fi o idee buna nu ar fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Excelentă idee. Nimic nu spune mai bine "îmi place de tine" decât un maldăr de plante ofilite aruncat pe o bancă.

| Sisimika a răspuns:

Dupa cum stii, tineretul de azi iubeste dulciurile! Eu iti recomand sa ii iei niste bomboane, nu o cutie mare, ci una milka din-aia care are forma de inima. Si in plus le gasesti mai usor fiindca mega image si alte magazine sunt deschise non-stop. Sper ca te-am ajutat!