| ZeroSix a întrebat:

:-H
Vreau sa stiu si eu ceva big grin.Stati sa va explic.Deci acum cateva luni o fata tot ma imbratisa cand ma vedea si cand ma vedea mereu ma baga in seama. Iar eu nu stiu cum sa zic dar cred ca o tratam cu indifirenta intr-un fel, adica o bagam si eu in seama si o imbratisam si eu dar am fost prea timid sa aflu daca ma place.Si acum de curand nu se mai poarta cum se purta acum cateva luni doar vorbeste cu mine si rade dar nu ma mai imbratiseaza si chestii de genu asta. Vreau sa stiu doar daca ma place sau m-a placut.
Dau funda daca imi convine raspunsu big grin

Răspuns Câştigător
| Mariuca_9353 a răspuns:

Uie sunt fata asa ca si eu am trecut pri asa ceva.e simplu incearca sa o inbratisezi cand pare ea mai ferciti dar can o imbratisezi imbratiseazo cu caldura asa ea va simti asta apoi incearca sa o saruti dar discret si finut astfel incat ea sa creada ca o iubesti... apoi o intrebi daca ai sanse cu ea si apoi totul vine de la sine(asta e varianta in care tu placi pe acea fata)

1 răspuns:
| laura3 a răspuns:

Daca ea te imbratisa si tu nu faceai nimic. da te-a placut:X! pentru ca tu ai fost rusinos si nu ai stiut cum sa-i arati ca si tu o placi, ea a crezut ca nu o placi si s`a indepartat. daca iti place fata da`i seamne ca o placi da`te la easmug, o sa vezi ca o sa fie totu ok >:d<