| Jojo240 a întrebat:

Am o intrebare care este foarte importanta pentru mine. De cateva saptamani nu pot sa imi scop din minte un baiat. Ne cunoastem de 2 luni si iesim in grupuri afara. Eu am inceput sa am sentimente puternice pentru el, dar nu stiu daca si el simte acelasi lucru. De exemplu imbratiseaza toate fetele si chestii din astea. Nu stiu daca si el ma place. Adica uneori se poarta cu mine ca si cum as fi singura fata pentru el, iar alteori nici nu ma baga in seama si sta si imbratiseaza alte fete. Nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa fiu folosita ca o papusa, sa ma ia in brate si sa stea cu mine doar cand are chef. Sa incerc sa il uit sau sa incerc sa aflu de la prietenii lui daca ma place? Vreau sa mai spun ca unul din amicii lui mi-a spus ca va afla daca ma place. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RoDanny a răspuns:

Intreaba mai multi prieteni apropiati de ai lui sa vezi daca te place intra si tu mai mult in vorba cu el.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el are comportamentul acesta, vorbeste cu el si intreaba-l daca are sentimente pentru tine sau pentru alte fete.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Buna,daca sta cu tine doar cand are chef e clar ca nu te place...desi daca o face fara ai cere tu sa iesiti sau chestii de genu...probabil sunt sanse sa te placa happymai bine ai afla daca da sau nu happybafta!

| RoDanny a răspuns:

Pe ce clasa esti?

| MateiFlorea a răspuns:

Îl uiti si dupa iti cauti altul!

| Jojo240 explică:

RzV99 sunt intr-a 8-a