| FlorinDumitras a întrebat:

imi puteti da cateva sfaturi pentru a face mai multi urmaritori (followers) si multe likeuri pe Facebook? Cum sa fac sa fiu popular?

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

E o pierdere de timp. Tre' să stai apoi all day, all night pe Facebook şi să postezi doar ca să nu primeşti 'Unfriend'

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Nu iti dori sa fi "popular pe Facebook" cu multe like-uri, si eu imi doream asta si mi-am dat seama ca e o prostie si o mare pierdere de timp. Mai bine iti faci prieteni in realitate in asa fel in cat sa iti dea cerere pe Facebook si like la poze.