| kidDu_6567 a întrebat:

SaluT TPU!

Imi puteti da va rog niste poze cu tunsoarea care o avea Edi Stancu de la Dansez pentru. tine la emisiunea Serviti va rog 2?

Tunsoarea avea o dunga mai scurta la spate... big grin (Daca va ajuta cu ceva. big grin )

Funda!

1 răspuns:
| Dena01 a răspuns:

Pai, daca ai nevoie de poze, cel mai simplu pentru toti ar fi sa urmaresti tu emisiunea inca o data de pe siteul protv si cand apare freza respectivului dai print screen si copiezi in paint, salvezi imaginea si nah, ai poza de mers la coafor cu ea, daca de asta ai nevoie. Si poti sa tot repeti asta pana cand consideri ca ai indeajunsa 'informatie'tongue

Sper ca ti-am fost de ajutor! :*