| Bordey_valy_1969 a întrebat:

imi puteti recomanda niste jocuri pentru un laptop Lenovo. am cs si neighbours from hell. dau funda la cele mai multe si bune

Răspuns Câştigător
| dannydanny01 a răspuns:

Poi eu Cand ma jucam ma Jukam asa
neighbours from hell 2
The sims 1 2 3
euro Truck Simulator 1 si 2
King Of The Road
SpiderMan 3
lord Of The rings
Gta Toata Gama
Nfs Most wanted Carbon Pro Street Undergraund 2 Shift Run si Undercover
Sniper Elite V2
Crysis 1 si 2
Mafia 1 si 2 ( e ceva gen gta da cu masini vechi... asta e chiar tare jocu)
Tot la Fel E si GotFather 1 si 2 ( Nuj Daca Ai vazut Filmul Italian Vechi "Nasul"
Assasins Creed 3
Dirt 3
Funda?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Păi depinde ce-ți place.
Fear 1, 2, 3
StarCraft II
Splinter Cell
Call Of Duty Black Ops
Jericho

| Dukyzaur a răspuns:

Incearca: Plants vs Zombies, e un joc micut dar dragut care sigur te va "prinde" si daca ne-ai spune ce caracteristici are laptop-ul tau, cu atat mai bine.