| Dedutza_8629 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ceva nou de Avril Lavigne? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Uite cateva noutati:
~Avril Lavigne a lansat cel mai nou videoclip al sau, realizat pentru piesa Smile.
~Rockerul Deryck Whibley a declarat ca se simte mai fericit ca niciodata dupa ce a divortat de celebra Avril Lavigne.Liderul trupei Sum 41 si artista pop -punk si-au incheiat mariajul de trei ani in 2008 si au divortat oficial in noiembrie 2010.
~Avril Lavigne este cea mai noua intrare in Top 20 BestMusic, cu single-ul proaspat lansat, What The Hell. Melodia a reusit sa se pozitioneze direct pe locul 9.
~Avril Lavigne se declara 'de moda veche' cand vine vorba de barbati. Artista, care formeaza un cuplu cu starul TV Brody Jenner din luna februarie a acestui an, a marturisit ca se se simte atrasa de tipii traditionalisti, care stiu sa-i ofere un buchet de flori si nu uita niciodata sa-i deschida usa.
~O parea Avril Lavigne o rockerita zvapaiata, dar este o gospodina desavarsita si cand vine vorba de gatit, nimeni nu o intrece. Nu o spunem noi, o spune chiar ea.
~Sezonul estival este cel mai iubit de catre paparazzi, caci este perioada potrivita pentru surprinderea de nuduri celebre. Avril Lavigne a fost fotografiata in timp ce se afla pe o plaja din Malibu, dar nu oricum, ci cu un sfarc dezgolit.
~Avril Lavigne a gasit in persoana noului sau iubit, Brody Jenner, un adevarat erou, exact cum se intampla in basme sau in filme. Acesta a salvat-o pe frumoasa artista de la inec. Incidentul s-a intamplat recent, pe cand Avril a decis sa ia cateva lectii de surfing in Malibu, California.
~Michael Buble, Avril Lavigne si Nickelback sunt doar cativa dintre artistii care au fost prezenti la gala de inchidere a Jocurilor Olimpice de Iarna Vancouver 2010. La spectacolul de final, Avril Lavigne a interpretat piesele `My Happy Ending` si `Girlfriend`
Sper ca te-am ajutat:*

Mky:]

4 răspunsuri:
| airam a răspuns:

Avril Lavigne a lansat cel mai nou videoclip al sau, realizat pentru piesa Smile.

Cantareata aduce zambetul pe fetele oamenilor in timp ce se plimba optimista pe strada, luand `o bucatica din inima lor franta` care ii face sa para morocanosi si tristi.

Apoi, Avril decoreaza cu postere si graffiti peretii unei camere in timp ce canta energic versurile piesei.

Smile a fost produsa de Max Martin & Shellback si este al doilea extras de single de pe albumul `Goodbye Lullaby`.

| IubesteEa a răspuns:

Da are un single nou what the hell sper ca l-ai auzit daca nu sa il asc e misto sper ca te am ajutat funda?happy

| Ioana_9117 a răspuns:

Mai nou stiu ca are suvite verzi si a lansat si o noua melodie.