| Bordey_valy_1969 a întrebat:

imi spuneti si mie niste nume de melodii, dar care sa-mi placa? nu conteaza genul. cine da mai multe melodii si frumoase primeste funda+vot

Răspuns Câştigător
| iulia5723 a răspuns:

Cele mai faine melodii : Guess who-Onoare ------- Inna - Inndia ------- Andra -K la meteo. ------------- Nane - Noi doi ---------------- Smiley si alex Velea - cai verzi pe pereti. ------------ Rihanna - Diamonds ---------- P! nk - try -------------- Inna - tu si eu ------------ Danza kuduro------------ SUNT VECHI DAR FRUMOASEEE :*:**: Fundaa?

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
George Hora- Privesc inainte
Ewa- La capat de drum
B.U.G. Mafia - Cand trandafirii mor
Guess Who- Onoare
Matteo- Amandoi
Matteo- Tu tu tu
Adrian Sina - Arde ceva
Puya- Maidanez
Maximilian - Domnisoare
Maximilian - Dragoste nebuna
Nico- 100 de zile
Dj Project & Adela - Vraja ta
Criss si Vlad - Ploaia mea
Connectr-R - Vedeta mea

Dacă mai ai nevoie, anunță.mă! :*