| Florin_Claudiu_2000 a întrebat:

Imi transpiră palmele foarte tare si picioarele atat in perioada de vara cat si pe cea de iarna.
Ce pot face pentru a remedia problema?
P.S nu sunt gras

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai ce face în limita cunoștintelor medicale.Persoanele predispuse unui nivel ridicat de anxietate: dificultăți respiratorii, senzație de presiune sternală, cefalee, transpirații abundente, fobia tremuraturi, greata etc.
Anxietatea este veriga lipsa din medicina, încă se fac studii pe tema asta.

Deci nu exista un tratament care vizeaza problema ta de sanatatea.
Transpiratia ta e precum acneea sau cearcanele care nu au un tratament specific.