| Vichy99 a întrebat:

Buna,am o problema, mie îmi transpira palmele si picioarele in același timp, nu e de la emoții pur si simplu si cand stau in pat, vara e chin iar iarna am picioarele sloi si transpirate, e foarte nașpa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa faci analize sa vezi cauza poate fi glanda tiroida sau diabetul, ce varsta ai?

| Vichy99 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 20 dar sunt așa de 2 -3 ani, nu am luat in seama si glanda nu cred pentru ca nu sunt grasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi hiperhidroza dar nu e ceva cert.