| Chocoleataa a întrebat:

Buna am si eu o problema majora! DAU FUNDA! de mica imi transpira palmele si picioarele! dar rau de tot mai ales la caldura cure apa din palmele mele la propriu! s a mai confruntat cineva cu asa ceva? am foat la specialisti dar imi dau tot felul de!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dreamgirl94 a răspuns:

Stresat poti fii si in viata intrauterina.

5 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Este o circulatie proasta a sangelui din cauza toxinelor din sange, ficat, rinichi.Trebuie o detoxifiere a organismului si mancare fara carne.

| dreamgirl94 a răspuns:

Nu cumva si la stres? la ce specialist ai fost? trebuie sa mergi la neuro si la endocrinologie. poate sa fie o problema de dozare a adrenalinei.

| RespiraSiInspira a răspuns:

Buna.Din ceea ce stiu, zonele de piele sensibila transpira excesiv. Daca ai practica un sport precum baschetul or voleiul, ar trebui sa se rezolve problema cu palmele.

Cat despre picioare nu stiu exact la ce parte a piciorului te referi, poate imi explici mai clar ca sa te pot ajuta happy

| Chocoleataa explică:

Pur su simplu la caldura imi transipra palmeleeeee!

| Chocoleataa explică:

Am fost la dermatolog si mi s a recomandat creme pe care le am folosit...si nu are cum sa fie de la stres deoarece la frig nu mi transpira si doar nu eram stresata de la 4 ani!

| dreamgirl94 a răspuns (pentru Chocoleataa):

Stresat poti fii si in viata intrauterina.