| Anonim5566 a întrebat:

Imi transpira palmele si picioarele foarte tare. Ce pot face? Funda. PS: Fara sfaturi gen "consulta un medic" ca daca era sa ma duc la doctor mergeam direct si nu mai postam.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BlackDarkAngel a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

... Asa ca urmatoarele cuvinte reprezinta doar simpla mea parere:
Daca nu iti transpira numai atunci cand ai emotii si cand e foarte cald, inseamna ca esste o problema mai grava care necesita consultarea unui medic specializat. Dar poate fi vorba si despre o simpla transpiratie. Nu putem noi sa iti spunem singuri... Consulta un medic!

| inimadeinger a răspuns:

Pai asta depinde cand iti transpira ca poate fi de la caldura sau emotii daca e de la caldura incearca sa stai cat mai mult fara papuci si la aer big grin