| XDeiutzaX a întrebat:

imi ziceti si mie niste jocuri gratis de download fara bani si limita de timp gratuita dau funda!

1 răspuns:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

OK, sunt jocurile deluxe, recunoscute pentru limita lor de timp si codurile lor aproape imposibile de obtinut, fara sa le cumperi, pe care le-am obtinut pe gratiswhistlingwhistling. daca le vrei, am un pachet de jocuri de vreo 5 sau 8 gigabytes pe care ti-l pot da pe mess sau transfer.ro nitescuteodor@yahoo.com sau Theodor Nitescu pe fb si mai vorbim