| DeepEyesClaudia a întrebat:

In curand vine ziua mea si nu prea stiu cum si unde sa mi-o serbez. As invita vreo 3 amici, cu care ma inteleg bine dar pe care ii vad cam o data pe saptamana, dar mi-e teama ca nu pot veni (cu colegii de clasa nu ma inteleg prea bine). Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| cristinanatalia a răspuns:

Eu zic sa ati serbezi ziua intr-un loc micut si sa ati inviti rudele si daca ie un loc mik si ei vin va fi mai bine asa nu trebuie sa te preocupi

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ii poti scoate intr-un club. acum depinde si ce varsta ai. sau ii poti invita la tine pentru o seara de filme horror ca intre prieteni. cu ocazia zilei tale. asa va veti mai apropia si va veti distra pe cinstetongue