| roox a întrebat:

Peste 2 luni fac 14 ani\:d/

Vreau să'mi serbez ziua cu nişte amici, dar nu ştiu undethinking acasă nu vreau... nici la restaurant laughing
Sunt din Botoşani...

Ceva idei?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Lora_6439 a răspuns:

Poti sa faci cinste cu un bilet la film, o plimbare cu barca, poti sa-i scoti la un gratar, la strand sau la o terasa tongue

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Eu tot din Botosani sunt... mi-am facut ziua la padurehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poti sa-ti iei niste bani la tine cam un milion cinci sute sau doua milioane si te duci cu ei la popice biliard sau... ce va place voua sa jucati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow.
Si eu sunt din Botosani. big grin
Puteti merge la film /la suc /in parc [o plimbarica] / o excursie + picnic[poate la Lacul Mihai Eminescu sau mai stiu eu unde ]...etc.
big grin
Ty ty :*