| Andres2013 a întrebat:

Joc SAMP, iar astazi cand am deschis sampu-l aveam lag pe toate serverele peste 70.Inainte nu aveam lag aveam maxim 15 lag.Va rog frumos ajutati-ma, am windows 7.

2 răspunsuri:
| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| Mariosamp a răspuns:

Am facut un server de samp nou cu prieteni este de 1 luna si avem 40/200 pe el cand intri iti dam 1kk si un infernus e 10kk, la 50/200 se va face un event dgl cu premiu mare si se va da lvl up eu zic sa intrati acum si o sa va lasati de celelalte servere am multi prieteni pe el care s-au lasat de B-Zone si Bugged.ro

Nume:CsWin:RPG Server samp (0.3X)

Adresa:92.114.32.103:7777

Playeri:40/200

Mode:CsWin RPG v1.0.1

Map:LV si LS
Intra pe asta si nu o sa regreti