| Just4Dragos a întrebat:

Maine dau corigenta la matematica pe clasa 8 a si as vrea sa stiu cam ce s-ar dar la examenul respectiv, si ce te intreaba la oral sincer habar nu am... de invatat am invatat ceva dar as vrea si s-a cam stiu ce se da sau este greu sau nu?, oleaca de ajutor pls!

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

Depinde si de profesor, dar greu n-o sa fie, o sa fie in general chestii banale pentru ca crede-ma ca nimeni nu vrea sa te vada repetent. Probabil si cate ceva din ce era in programa pentru examen, pe la subiectul 1, care era simplu. Ai grija acolo la niste radicali, o arie la triunghi si ai scapat happy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Foarte greu nu poate fi, ghideaza-te dupa genul de subiecte care ti s-au dat la tezele din timpul anului, poate cu un grad de dificultate mai scazut. Cred ca intrebarea vine cam tarziu, nu poti invata pana maine ce n-ai invatat intr-un an, nu crezi?

| Voidwithin a răspuns:

Cum sa dea greu la corigenti ma?
Si intrebarea urmatoare e :
cum de ai ajuns corigent in clasa 8?