| CristinaTn a întrebat:

Menstruatia mea a inceput in luna martie. Timp de 2 luni nu a mai venit. Iar ieri a venit. Dupa cat timp imi va veni regulat?

Răspuns Câştigător
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! Dupa 6 luni ar cam trebui sa se regleze. Daca nu se intampla asta, du-te la ginecolog (doar sa discuti in caz ca esti virgina) si iti va da niste pastile pe baza de plante care te va ajuta.

2 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Care te VOR ajuta, scuze.

| eueueueu77 a răspuns:

Eu stiu ca ti se regleaza ciclul atunci cand iei pastile anti bebe laughing))
nici eu nu am regulat
adevarat, mi-a venit in fiecare luna, dar niciodata dupa 28 de zile sau cat nabi trebuie.....si am de 2 ani menstruatia deci mda
nu ti fa griji ca e okey
o fata de la mine de la scoala i-a venit o luna dupa aia nu i-a mai venit 3 luni si s-a dus la doctor si i-a zis ca e in regula sa nu si faca probleme
sper ca te am ajutat