| denisaromina25 a întrebat:

Ce se întâmplă cu mine? Adică de acum 3, 4 ani de când mi-a început menstruația mi-a venit o data la 2 luni, de ce?
Iar acum mi-a venit regulat, zic așa fiindcă luna trecuta avusem și deci cum luna asta mi-a venit.
E ok ce se întâmplă?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai dereglări hormonale. Întreabă o femeie matura cum ar fi mama ta sau mergi la un medic ginecolog.

| Valhoare a răspuns:

Întreabă o femeie cu experiență, mama ta, un doctor, un ginecolog. Fără rușine. Suntem oameni si cunoaștem chestiile astea mai mult sau mai puțin.
Recomand un medic