| StefanVlad a întrebat:

Mi-am facut abonament pe voyo si am dat 3 euro dar nu ma lasa sa urmaresc niciun film decat daca platesc din nou deci vreau sa va intreb: ce rost are abonamentul acesta si cu ce ma ajuta? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Mai Vlad...te anunt ca ai dat 3 euro degeaba..eu unul nu as face-o, dar totusi, sunt euro tai. abonamentul te ajuta sa vezi filmele puse de ei sau cateodata evenimente live...dar totusi filmele le poti vedea free pe net.bafta! funda?