| URSaKe a întrebat:

Nu imi mai merge sopcastul. Da eroare : "can not access sopcast service". Daca a mai avut cineva problema asta, va rog sa ma ajutati! Am incercat si cu antivirusul oprit si nu are nici o legatura! Ce ar putea avea? ASTEPT RASPUNS CAT DE REPEDE, STAU IN CAMIN SI NU AM TV sad MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Ferdis, ceea ce spui tu e de domeniul fantasticului.

| klaws007 a răspuns:

Daca inca nu iti merge, poti sa faci altceva. intra pe google si descarca hotspot shield. dupa instalare, il deschizi si apoi deschizi si sopcastul si o sa mearga happy la mine a mers foarte bine.