| ovy7 a întrebat:

Cum pot viziona tv online (digisport, dolcesport in principal) folosind Chrome si fara SopCast? am o problema cu sopcastul, il am instalat dar nu merge nici-un program...

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ce treaba are asta cu sportul? vezi ca ai gresit categoria.

| ovy7 explică (pentru Nickname1890):

Scuze dar n-am gasit nici-o alta categorie care sa se potriveasca, daca imi poti sugera tu una, as fi bucuros sa nu o mai folosesc pe asta. Mersi.

| Nickname1890 a răspuns (pentru ovy7):

Tehnologie sau jocuriPC/ONLINEwinking

| ovy7 explică (pentru Nickname1890):

La jocuri pc/online m-am gandit, dar la tehnologie nu, o sa fiu mai atent pe viitorwinking

| ovy7 explică:

L-am instalat si reinstalat de mai multe ori, cred ca e o problema la laptopul meu, de aceea am incercat sa gasesc ceva care sa nu aibe nevoie de sopcast. iar varianta de flashplayer de la dolce am incercat-o dar se opreste dein 2 in 2 minute si e stresant sa tot day play de fiecare data. o sa incerc site-ul propus de tine si o sa revin cu un raspuns. multumesc!

| mihaiilfenomeno a răspuns:

S-au www.linktvonline.com, merge tot pe Internet explorer. S-au vezi ca DigiSport 1, 2 si 3 merge la www.digisport.ro la Live, GSP www.gsp.ro

| ovy7 explică (pentru mihaiilfenomeno):

Ca sa mearga pe digisport.ro trebuie sa fi in reteaua rcs&rds. Iar din internet explorer stiu cum sa vizionez canalele, problema e ca imi cere sopcast si mie nu imi functioneaza corect sopcastul. Daca vezi din nou intrebarea am mentionat: cu Chrome si fara sopcast...mersi oricum...