| Mysw a întrebat:

OFER FUNDA! Celui care imi zice o intrebare din care poti afla caracterul unui om si variante de raspuns... de exemplu un fel de joc psihologic... "daca ai fi o culoare ce culoare ai fi " raspunsuri : rosu-blablabla; albastru- blablabla. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Smile2BHappy a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_haioase-4
Inspira-te de aici. Vezi ca e unul cu culoarea ochilor, da fiecare culoare in parte ca sa vezi ce raspuns e.

| Mysw explică:

Imi pare rau dar nu la raspunsurile astea ma asteptam, daca nu primesc un raspuns ca atare nu ofer funda.Imi pare rau, de fapt nu-mi pare happy