| Andy_6572 a întrebat:

Salutare la Toti din TPU! Am o intrebare foarte urgenta si dau funda pentru un raspuns cit mai rapid.Sunt baiat si doresc sa-mi cumpar un telefon, am gasit si modelul nokia 5730 si banii ii am dar nu stiu ce fel de culoare sa mi-l cumpar el este de 4 culori-roz, rosu inchis,-albastru si sur.Rozul nici nu il pun la socoteala dar la sur, albastru si rosu nici nu stiu care sal aleg puteti sa-mi ziceti daca surul se aproba la un baiat daca rosul sau albastrul.As dori un raspuns in urmatorul exemplu.
1)sur-da--nu(rasounsul d-voastra)
2)rosu-da--nu
3)albastru-da--nu
dau funda.

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Sur - Nu-l face special (: Nu-i scoate design-ul in evidenta, il face un telefon tipic cu un design 'fumat' si plictisitor big grin
Rosu - Il coloreaza dar nu in totalitate. Este un rosu inchis care in 'contact' cu negrul telefonului, nu arata chiar asa de bine...
Albastru - Cred ca este cel mai potrivit. Contureaza bine telefonul si ii pune in evidenta ecranul (:
Poti sa-ti iei orice culoare. Indiferent ca este roz sau albastru, trebuie sa-ti placa tie telefonul si nu celor din jur (:

2 răspunsuri:
| madda9588 a răspuns:

Sur-nu
rosu-nu
albastu- da big grin

| чnÐяч a răspuns:

Albastru e mai potrivitwinking