| lemonlollipop a întrebat:

Pentru fanii romanului The Host (Gazda) de Stephenie Meyer, stiti cumva cand apare continuarea? funda happy

2 răspunsuri:
| Youknowimright a răspuns:

Stephenie Meyer a anuntat mai demult ca va fi o continuare "The Seeker" si inca una, nu mai stiu cum se cheama da' nu mai apare odata!broken heart

| RoseTear a răspuns:

Din cate stiu eu nu va fi nici o continuare, insa Stephanie Meyer a scris(sau scrie)un capitol special din perspectiva lui Melanie, poti da o cautare pe net.Mai mult de atat nu stiu.winking