| Anonima635426892 a întrebat:

Salut TPU
Recent am comandat o husa de telefon, pentru j5
Abia acum am observat ca ce am comandat era pentru j5 2015, iar eu il am pe cel din 2016
Am gasit pe internet ca j5 2016 e putin mai mare decat celalalt
S-ar potrivi husa de la j5 2015 la cel din 2016?

Răspuns Câştigător
| MariusFD96 a răspuns:

Probabil ca husa nu se va potrivi avand in vedere ca j5 2016 este mai mare decat j5 2015. Din ce am vazut si eu pe net nu este o diferenta mare dar indeajuns cat sa nu se potriveasca husa.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți returna produsul dacă nu este ceea ce dorești. Sau anulează comanda, dacă încă nu ai primit-o. E dreptul tău prin lege.