| ReadyToHelp a întrebat:

Spuneti-mi se poate de sters intrebarile de pe site? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa trimiti o cerere la "Contact" sau in cazuri extreme poti sa-ti raportezi singur/a intrebarea sau raspuns. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Pussycatdoll, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| anss23 a răspuns:

Da, se poate de sters intrebarile de pe sitelaughing. Te duci sus in dreapta la "Contact" si ii trimiti mesaj privat admin-ului si ii spui ce intrebare ai vrea sa stergi(presupun ca e aia cu "sss"laughing). Si raportezi intrebarea ca sa-i fie mai usor s-o gaseasca.

| ladygaga a răspuns:

Ii trimiti adminului Adica raluca un mesaj si ii spui ce intrebare vrei sa-ti stearga si o sterge.

| zalisa a răspuns:

O rogi pe raluca TPU.