| speed18 a întrebat:

stie cineva cum fac un banner cu cod html? sa il pun pe alt site? iar bannerul sa pot sa scriu eu ceva pe el si ceva pe el de exemplu stelute etc stiti voi la ce ma refer.programe situri orice help me please. funda

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Am mai facut bannere. Dar nu le-am codat. Gen Html

| Angel31 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai ceva habar de limbajul HTML si JAVA sa poti face asa ceva, mai multe detalii despre cum ai vrea sa arate bannerul tau si marimea acestuia. Banuiesc ca sti sa implementezi codul acolo unde vrei pe site?

| Angel31 a răspuns:

@magicALEX din cate vad eu omul vrea ceva ma custom asa... daca vrei ceva default cu un search pe goagale gasesti tot felul de chestiute cu care automat vei face publicitate si celui ce iti genereaza bannerul.

| ravyALEX a răspuns:

Nai nevoie nici sa stii ce e ala html :D
uite un maker(creator) de banner
http://www.mybannermaker.com/
funda?