| TheKillerOfKillers a întrebat:

Stiu ca nu este categoria potrivita, dar daca pun asta la Jocuri PC/Online nu o sa imi raspunda nimeni. http://i.imgur.com/qR0Er79.png Imi apare aceasta eroare cand pornesc GTA IV. De ce? Ce sa fac?

1 răspuns:
| JoeAlb a răspuns:

Ai un Windows prea depasit. Fa ce scrie in eroarea respectiva, fa upgrade la Service Pack 3, desi mai bine iti instalezi Windows 7. Apoi oricum s-ar putea sa-ti mai dea eroare daca nu ai cerintele necesare pentru acest joc (un calculator foarte bun adica).